| 8 | MZK w Malborku sp. z o.o.
KIERUNEK: Osiedle Południe-Wybickiego PRZYSTANEK: Park Linowy | Dni powszednie | 14.30N | 15.30N | 16.29N | 17.29AN | 00.00 | 00.00 | 00.00 | 00.00 | 00.00 | Soboty | 10.29S | 11.29S | 12.29S | 13.29S | 14.29S | 15.29S | 16.29S | 17.29AS | 00.00 | Niedziele i święta | 10.29S | 11.29S | 12.29S | 13.29S | 14.29S | 15.29S | 16.29S | 17.29AS | 00.00 | A - Kurs do: Kwiatkowskiego I N - kursuje tylko w dni nauki szkolnej S - kursuje od 01 VI do 31 VIII
|
|